SZC logo

Győri Szakképzési Centrum

OM kód: 203037/17 | 9023 Győr, Földes Gábor utca 34-36.

Intézmény logo

Győri SZC Pálffy Miklós Kereskedelmi és Logisztikai Technikum

 • Hírek
 • Közérdekű adatok
 • Teams
 • KRÉTA

Hírek

2023. máj. 10.


Igazgatóság

  Jelentkezés szakképző iskolába

  További információért kattintson a Bővebben gombra!

  Jelentkezés szakképző iskolába

  Kedves Szülők! Kedves Diákok!

   

  Május 10-én kezdetét veszi a rendkívüli felvételi eljárás. Ennek keretében azok a tanulók is felvételt nyerhetnek valamely középfokú oktatási intézménybe, akiknek ez a normál felvételi eljárásban valamiért nem sikerült. A rendkívüli felvételi eljárásról tudni kell, hogy a tanulóknak egyénileg kell intézniük a jelentkezést, mert ilyenkor az már nem központilag történik. Fontos, hogy a tanköteles tanulóknak kötelező az iskolaválasztás abban az esetben is, ha sikertelen volt a felvételi vizsgájuk.

  Iskolánkban a 2023/2024-es tanévre fel nem vett tanulóknak is maradt még egy esély, lehetőségünk van a rendkívüli felvételi eljárás keretében néhány tanuló felvételére a következő tagozatra (csak erre és csak a meghatározott létszám mértékéig!)

   

  Tanulmányi terület

  Tagozatkód

  Ágazat

  Megszerezhető szakképesítés

  Szakképző iskola

  1121

  XXVI. Kereskedelem

  Kereskedelmi értékesítő

   

  Akik szeretnék, hogy gyermekük a Győri SZC Pálffy Miklós Kereskedelmi és Logisztikai Technikumban tanuljon tovább a táblázatban megjelölt tagozaton, azok a rendkívüli felvételi eljárás során 2023. május 10-augusztus 31-ig e- mailben tudnak jelentkezni a kereskedelmi @palffy.hu címen.

  A jelentkezéshez szükséges jelentkezési lap letölthető itt.

  A jelentkezési laphoz csatolni kell az 5-6-7. osztály év végi és a 8. osztály félévi bizonyítvány másolatát, és SNI-s, BTMN-es tanulók esetében a szakértői vélemény másolatát is.

  Továbbá bármilyen kérdés esetén forduljanak hozzánk bizalommal a fent rögzített e-mail címen.

   

  Leszkovich György sk.

  igazgató

  KAPCSOLÓDÓ HÍREK


  Az Országos középiskolai illemtani csapatverseny döntőjébe jutott csapatok

  Az Országos középiskolai illemtani csapatverseny döntőjébe jutott csapatok

  Az Országos középiskolai illemtani csapatverseny döntőjébe jutott csapatok.

  2022. márc. 25.


  Horváth Miklós

  Tanulóink a szakmai versenyek országos döntőjében

  Tanulóink a szakmai versenyek országos döntőjében

  SZENZÁCIÓS SZAKMAI TELJESÍTMÉNY! Nagy örömünkre szolgál, hogy idén minden iskolánkban tanított szakmában tanulóink bejutottak a Szakma Kiváló Tanulója (SZKTV), illetve az Országos Szakmai Tanulmányi Verseny (OSZTV) döntőjébe.

  2022. márc. 25.


  Igazgatóság

  Handler nyelvi verseny

  Handler nyelvi verseny

  A Soproni SZC Handler Nándor Technikum által szervezett Handler Megyei Nyelvi Verseny tanulóink a döntőbe jutottak és nagyon szép eredményeket értek el. Tanulóinknak és felkészítő tanáraiknak sok szeretettel gratulálunk, további szép sikereket kívánunk!

  2022. márc. 26.


  Igazgatóság


  Partnereink

   SZC logo

   Győri Szakképzési Centrum


    • Intézmény logo
    • Győri SZC Pálffy Miklós Kereskedelmi és Logisztikai Technikum

     9023 Győr, Földes Gábor utca 34-36.

    • Telefon: +3696516716

     E-mail: kereskedelmi@palffy.hu

     OM azonosító: 203037/17


    2023Győri SZC Pálffy Miklós Kereskedelmi és Logisztikai Technikum